Isuzu D-Max Black Edition

Neatkarīgi no tā vai jums ir jaunuzņēmumus vai ilgi pastāvošs uzņēmums un tas darbojas amatniecības, lauksaimniecības vai celtniecības jomā, jūs varat paļauties uz Isuzu D-Max Black Edition. Paplašiniet savu autoparku ar jaudīgu spēkratu un izbaudiet lielāku elastību ikdienas vajadzībām.

Isuzu Black Edition ir 1,9 l tiešās iesmidzināšanas turbodīzeļdzinējs ar 120 kW (163 ZS) jaudu. Šim modelim ir hidrauliskais stūres pastiprinātājs uzlabotai smagu kravu pārvadāšanai. Roku balsti, uzglabāšanas nodalījumi un priekšējās durvīs esošie pudeļu turētāji ir nelielas lietas, kam ir liela nozīme, ja jums ar automobili jābrauc katru dienu.

Kruīza kontrole atvieglo braukšanu pa šoseju, it īpaši automobiļiem ar manuālo pārnesumkārbu. Tā kā arī redzamība ir svarīga braukšanas laikā, lietus sensors un automātiskie priekšējie lukturi ir iekļauti šī modeļa standartaprīkojumā. Bezceļa apstākļos automobiļa stabilitāti nodrošina piekabes šūpošanās kontrole, palīgsistēma braukšanas uzsākšanai kalnā, nobrauciena no kalna kontroles, elektroniskās stabilitātes kontrole un vilces kontroles sistēma.

 

Regular Cab Black Edition

  • 6 pakāpju manuālā ātrumkārba
  • Pilnpiedziņa

Cena: 29 990 €

 

Space Cab Black Edition

  • 6 pakāpju manuālā pārnesumkārba vai 6 pakāpju automātiskā pārnesumkārba
  • Pilnpiedziņa

Cena – sākot no 31 990 € (ar manuālo pārnesumkārbu), 32 990 € (ar automātisko pārnesumkārbu)

 

Skatīt tehniskos datus       Skatīt papildaprīkojuma sarakstu