Paņemiet līdzi visu nepieciešamo, lai kur jūs arī dotos

D-Max ir uzticams ceļabiedrs, braucot pa smiltīm, dubļiem un upju gultnēm ar dziļumu līdz 800 mm – bez papildpiederumiem. Ar pārslēdzamu pilnpiedziņu un diferenciāļa bloķētāju* jūs varat pārvarēt jebkuru reljefu un droši sasniegt galamērķi pat tad, ja krava ir smagāka par 1000 kg.
* Izņemot modeļus ar L aprīkojumu.

 

Koncentrēta veiktspēja

Uzlabotajam 1,9 l tiešās iesmidzināšanas turbodīzeļdzinējam ar 120 kW (163 ZS) jaudu ir AdBlue tehnoloģija slāpekļa oksīda emisiju samazināšanai. Kombinētās CO2 emisijas ir 216–220 g/km 6 pakāpju manuālajai pārnesumkārbai un 238–241 6 pakāpju automātiskajai pārnesumkārbai. Kombinētais degvielas patēriņš: 8,2–8,4 (ar manuālo pārnesumkārbu) un 9,1–9,2 (ar automātisko pārnesumkārbu).

 

 

Aizmugurējā diferenciāļa bloķēšana*

No dubļaina ceļa līdz smilšainai gultnei. Pateicoties diferenciāļa bloķēšanas sistēmai, pikaps var viegli tikt galā ar izaicinošu ceļa segumu. Ar aktivizētu aizmugurējo sistēmu automobilis droši turas uz ceļa.
* Izņemot modeļus ar L aprīkojumu.

 

Vilkšanas jauda līdz 3500 kg

Ar Isuzu jūs varat pārvadāt visu, ko vēlaties. Sākot no zirgiem līdz celtniecības materiāliem un beidzot ar ātrgaitas laivām – uz D-Max var paļauties. Pateicoties piekabes šūpošanās kontrolei, jūs varat justies droši uz ceļa pat lielā ātrumā un ar apjomīgu kravu.