Viedākais un drošākais pilnīgi jaunais Isuzu D-Max

Jaunais D-Max ir sagaidāms gada beigās. Ja jūs vēlaties būt pirmais, kas saņem informāciju par pilnīgi jauno D-Max, reģistrējieties šeit!

 

Isuzu D-Max lieliski turas uz ceļa, pateicoties tā mūsdienīgajai, pastiprinātajai un stingrākajai uzbūvei, kā arī transmisijas, stūres mehānisma un piekares uzlabojumiem. Isuzu D-Max ir 1,9 litru RZ4E dīzeļdzinējs (Euro 6d) ar 6 pakāpju manuālo ātrumkārbu vai 6 pakāpju „Rev-Tronic“ automātiskā ātrumkārba ar secīgu sporta režīmu 3500 kg limits vilkšanai ar bremzēm, 350 kg maksimālais sakabes bumbas limits un piekabes šūpošanās kontrole kā standarts. Pieejama arī aizmugurējā diferenciālā bloķēšana četrriteņu modeļiem. D-Max klīrenss ir 240 mm.

 

Skatīt tehniskos datus

 

Divi salonu veidi

Space Cab ir piemērots ne vairāk kā četriem cilvēkiem, un tas ir aprīkots ar ērtām rotējošām durvīm, kas ļauj labāk izmantot telpu aiz priekšējiem sēdekļiem. Double Cab modelī var pārvietoties ne vairāk kā pieci cilvēki, un tajā ir daudz vietas precēm un aprīkojumam.

 

 

Intuitīvs dizains. Pilnīgs komforts

Ceļošana ar pikapu vēl nekad nav bijusi tik ērta. Jūs iegūstat arī uzlabotu tehnoloģiju un inovatīvus risinājumus, kas tiek sagaidīti no moderniem automobiļiem. D-Max ir aprīkots ar augstas izšķirtspējas, pielāgojamu skārienekrānu, ar DAB+ digitālo radio, Android Auto™ preinstalāciju un bezvadu Apple CarPlay®, kā arī balss atpazīšanu. Liels 4,2 collu digitālais displejs ļauj vadītājam, izmantojot stūri, piekļūt dažādu veidu informācijai mērinstrumentu blokā, tai skaitā digitālajai ātruma nolasīšanai. D-Max ir aprīkots ar satelītnavigācijas sistēmu, un astoņi visaptverošas skaņas salona skaļruņi katrā braucienā liek jums justies kā koncerta pirmajā rindā.

 

Skatīt papildaprīkojuma sarakstu

 

Inteliģentā drošības sistēma un vadītāja palīgsistēma

Jaunā D-Max virsbūve ir nostiprināta, lai labāk aizsargātu tās pasažierus no jebkura leņķa ārējā trieciena. Lielākas priekšējās un aizmugurējās bremzes palielina apstāšanās jaudu, savukārt sēdekļi ir paredzēti trieciena absorbēšanai ārkārtas situācijā. Un gadījumā, ja atveras kāds no D-Max astoņiem gaisa spilveniem, pikapa durvis atslēdzas automātiski.

D-Max ietver vairākas drošības funkcijas, kas darbojas automātiski un patstāvīgi, lai atrisinātu bīstamas situācijas – parasti pirms vēl vadītājs pamanījis briesmas. Piemēram, palīgsistēma braukšanas uzsākšanai kalnā un nogāzes kontroles sistēma, aizmugures šķērsvirziena satiksmes brīdinājums, joslas ieturēšanas un aklās zonas uzraudzības sistēma.

Isuzu izplatītāji

Visiem attēliem ir tikai ilustratīva nozīme. Dažas funkcijas var būt papildaprīkojums.