ISUZU D-MAX Space Cab

Atjaunotais D-MAX beidzot Latvijā. Noapaļotākas līnijas, vēl pilnīgāks standarta aprīkojums un īpaši ekonomisks jaunas paaudzes un nelielas emisijas dzinējs. Jaunajam dzinējam nevajadzēs lietot 11 grādu aukstumā sasalstošo karbamīdu, ko lieto vairums sacīkšu braucēju!

Durvis, kas atveras no priekšpuses, un silta kravas telpa

Modeļa Space Cab durtiņas atveras no priekšpuses, tāpēc aiz sēdekļiem paliek silta un slēgta praktiska pielietojuma telpa. Vairs nevajadzēs liekt priekšējos sēdekļus un starp smagiem priekšmetiem mēģināt aizsniegt nepieciešamo lietu.

Var izvēlēties paša Isuzu ražojuma mehānisko 6 ātrumu vai japāņu uzņēmuma Aisin automātisko 6 ātrumu ātrumkārbu.

Lielisks aprīkojums

D-Max vienmēr ir izcēlies ar lielisku aprīkojumu. Iespējams izvēlēties divus aprīkojuma līmeņus – LX un LS. Jau no paša sākuma modelī iemontējams gaisa kondicionieris, kompaktdisku atskaņotājs un radio, centrālās atslēgas tālvadības funkcija, LED dienas gaitas lukturi, priekšējie un sānu, tāpat aizkarveida drošības gaisa spilveni gan vadītāja, gan pasažiera pusē, stabilitātes (ESC) un vilces (TCS) kontroles sistēmas, palīgsistēma braukšanas uzsākšanai kalnā (HSA) un lejupvērstas kustības (HDC) kontroles sistēma.

LEJUPIELĀDĒT APRĪKOJUMA TABULU ŠEIT

Radīts profesionāļiem

Isuzu D-Max ir vienīgais pikaps, kuru ražo kravas automašīnu ražotājs. D-Max ir veidots tā, lai tas saglabātu izturību sarežģītos apstākļos. Izturība, uzticamība un praktiskums ir pilnveidoti līdz sīkumiem vairāk nekā 4 milj. kilometru izmēģinājuma braucienu laikā. Isuzu zina, kā konstruēt drošu un izturīgu transportlīdzekli, kuru iespējams ilgstoši izmantot smagu darbu veikšanai. Smagās tehnikas DNS ir gan redzama, gan jūtama. Ar modeli Space Cab var viegli pārvadāt vairāk nekā 1 000 kg smagu kravu un vilkt 3 500 kg smagu piekabi. Četru riteņu piedziņas Isuzu D-max dodas tur, kur nepieciešams: pa grants karjeru, cirsmu mežā vai iemīļoto brīvā laika pavadīšanas vietu jebkurā gadalaikā un jebkādos laikapstākļos.
isuzu_d-max_space_cab_ulko2

Atbrauciet un paši izmēģiniet Isuzu D-Max!

ATBRAUCIET UN IZMĒĢINIET