Double Cab salons

isuzu_d-max_sisatilat_ohjaamo

Double Cab modeļa automobilī ietilpst piecas personas. Pateicoties platajai kabīnei, uz aizmugurējā sēdekļa var sasēsties vairāki pieauguši pasažieri, un to kājām atliek pietiekami daudz vietas. Aizmugurējie sēdekļi ir saliecami attiecībā 60/40, tāpēc salonā var ietilpst vairāk cilvēku un priekšmetu.

Plašajā D-Max modeļa kabīnē ir daudz vietas gan vadītājam, gan pasažierim. Ergonomiskie sēdekļi sniedz atbalstu gan sāniem, gan kājām, tāpēc pat garākos pārbraucienos sēdēšana ir ērta. Pateicoties pie rāmja ierīkotajam rokturim, durtiņu izmēram un formai, automobilī ir viegli iekāpt. Aizmugurējās durvis un sēdekļi ir veidoti tā, lai apsēsties būtu pēc iespējas vieglāk.

Plānojot vadītāja kabīni, īpaši liela uzmanība tika veltīta vadītāja ērtībai: kvalitatīvajā un stilīgajā kabīnē ir daudz vietas priekšmetiem, savukārt D-Max modeļa standarta aprīkojums ir īpaši daudzpusīgs. LS līmeņa aprīkojumu sastāda 7 collu diametra skārienjutīgs ekrāns, atpakaļgaitas videokamera, jauns košs elektroluminiscējošs mērinstrumentu panelis ar daudzfunkcionālu ekrānu, adaptīvā kruīza kontroles sistēma, kas pārvaldāma ar slēdžiem, kas atrodas uz stūres, kā arī centrālās atslēgas tālvadības funkcija.

Daudzpusējs drošības aprīkojums

D-Max drošības aprīkojumam tiek veltīta ļoti liela uzmanība. Visos modeļos ir jau iepriekš ierīkoti seši gaisa spilveni, stabilitātes (ESC) un vilces (TSC) kontroles sistēmas, kā arī palīgsistēma braukšanas uzsākšanai kalnā un lejupvērstas kustības kontroles sistēma. Palīgsistēma braukšanas uzsākšanai kalnā palīdz viegli izkustēties no vietas pret kalnu. Sistēma vēl aptuveni divas sekundes tur nospiestas bremzes, kamēr vadītājs pārceļ kāju no bremzes pedāļa uz akseleratoru. Pateicoties lejupvērstas kustības kontroles sistēmai, vadītājs var visu uzmanību pievērst ceļam, jo sistēma automātiski ieslēdz riteņu bremzes, tādējādi pārvaldot automobiļa ātrumu.  Ātrumu var regulēt ar 4–30 km/h intervāliem.

isuzu_d-max_turvallisuus_airbag