ISUZU D-MAX Double Cab

isuzu_d-max_double_cab_ulko1

Atjaunotais D-Max beidzot Latvijā. Noapaļotākas līnijas, vēl pilnīgāks standarta aprīkojums un īpaši ekonomisks jaunas paaudzes un nelielas emisijas dzinējs. Jaunajam dzinējam nevajadzēs lietot 11 grādu aukstumā sasalstošo karbamīdu, ko lieto vairums sacīkšu braucēju!

Ērti ietilpst piecas personas

Isuzu modelī Double Cab ērti ietilpst piecas personas, tāpat ir daudz vietas priekšmetiem un aprīkojumam. Double Cab kabīne ir 1 552 mm gara un 1 530 mm plata. Automobilī Double Cab pieci darbinieki ar visu aprīkojumu un ierīcēm viegli nokļūs darba vietā.

Var izvēlēties paša Isuzu ražojuma mehānisko 6 ātrumu vai japāņu uzņēmuma Aisin automātisko 6 ātrumu ātrumkārbu.

Lielisks aprīkojums

D-MAX vienmēr ir izcēlies ar lielisku aprīkojumu. Var izvēlēties trīs aprīkojuma līmeņus – LX, LS un LSX. Jau no paša sākuma modelī iemontējams gaisa kondicionieris, kompaktdisku atskaņotājs un radio, centrālās atslēgas tālvadības funkcija, LED dienas gaitas lukturi, priekšējie un sānu, tāpat aizkarveida drošības gaisa spilveni gan vadītāja, gan pasažiera pusē, stabilitātes (ESC) un vilces (TCS) kontroles sistēmas, palīgsistēma braukšanas uzsākšanai kalnā (HSA) un lejupvērstas kustības (HDC) kontroles sistēma.

Lejupielādēt aprīkojuma tabulu šeit

 

Radīts profesionāļiem

Isuzu D-Max ir vienīgais pikaps, kuru ražo kravas automašīnu ražotājs. D-Max ir veidots tā, lai tas saglabātu izturību sarežģītos apstākļos. Izturība, uzticamība un praktiskums ir pilnveidoti līdz sīkumiem vairāk nekā 4 milj. kilometru izmēģinājuma braucienu laikā. Isuzu zina, kā konstruēt drošu un izturīgu transportlīdzekli, kuru iespējams ilgstoši izmantot smagu darbu veikšanai. Smagās tehnikas DNS ir gan redzama, gan jūtama.

Ar modeli Double Cab var viegli pārvadāt vairāk nekā 1 000 kg smagu kravu un vilkt 3 500 kg smagu piekabi. Četru riteņu piedziņas Isuzu D-Max dodas tur, kur nepieciešams: pa grants karjeru, cirsmu mežā vai iemīļoto brīvā laika pavadīšanas vietu jebkurā gadalaikā un jebkādos laikapstākļos.

Atbrauciet un paši izmēģiniet jauno Isuzu D-Max!

Atbrauciet un izmēģiniet